Flash: Pierwsze recenzje filmu nie zachwycają internautów

Pierwsze recenzje o Flashu zaczęły napływać, a internauci nie są nimi zachwyceni. Premiera filmu zaplanowana jest na 16 czerwca 2023 r., ale niektórzy uczestnicy CinemaCon zostali zaproszeni na ekskluzywny wczesny pokaz Flasha 25 kwietnia, a recenzje, które pojawiły się później, były głównie pozytywne. Choć nie było to zaskakujące, ponieważ większość widzów już wcześniej przyznała, że zwiastun wyglądał obiecująco, zwłaszcza ze względu na długotrwałe pochwały ze strony Warner Bros. dotyczące filmu.

Flash 2023

Jednak to, co naprawdę zaskoczyło czytelników, to sposób, w jaki recenzje poradziły sobie z sytuacją Ezry Millera. Od marca 2022 roku Miller był zamieszany w szereg kontrowersji i problemów prawnych, w tym zarzuty dotyczące nękania, napaści i uwodzenia nieletnich, które osiągnęły swój szczyt w aresztowaniu aktora pod zarzutem włamania w sierpniu 2022 r. Mimo powagi tych kontrowersji, Warner Bros. zaskakująco trzymał się aktora, mimo wezwań fanów do jego zastąpienia. W rezultacie Miller występuje w tytułowej roli Flasha, a zwiastun ujawnił nawet, że pojawią się dwa warianty postaci, oba grane przez Millera.

Ta sytuacja wywołała mieszane uczucia wśród widzów w kontekście filmu Flash 2023 online. Choć wielu fanów nie chce wspierać Millera, nie chcą również, aby praca innych gwiazd filmu, takich jak Michael Keaton i Sasha Calle, przeszła niezauważona. Z punktu widzenia fanów, wielu jest również ciekawych filmu, który wprowadzi multiwersum do DCU i zapoczątkuje nową erę w uniwersum DC. Jednak mimo trudności tej sytuacji, niepohamowana pochwała, jaką wielu recenzentów obdarzyło Millera, nie wpasowała się w oczekiwania wielu czytelników.

Użytkownicy Twittera przyglądają się recenzentom Flasha

Użytkownicy Twittera śledzący recenzje dotyczące Flasha przyglądają się z uwagą recenzentom, którzy wyrażają swoje zdanie na temat filmu. Jednakże, wypowiedzi niektórych recenzentów wydają się nadmiernie pochwalne wobec Ezry Millera, mimo jego wielu błędów. Przywołując słowa mistrza wschodnich sztuk walki, powiedziałbym: „Chociaż podziwiamy umiejętności Ezry Millera, nie możemy zapominać o jego przewinieniach”.

Cytaty:

  1. „Flash to jeden z najlepszych filmów o superbohaterach wszechczasów. Bez żartów, The Flash to najlepsze doświadczenie kinowe, ponieważ ma wszystkiego po trochu! Akcja, emocje, serce, humor i mnóstwo nostalgii.” – Scott Menzel.
  2. „Ezra Miller daje niesamowity występ w 'THE FLASH’, a Andy Muschietti dodaje, że są jednymi z najlepszych aktorów, z którymi pracowali.” – DyskusjaFilm.
  3. „Więc po prostu zignorujemy fakt, że Ezra Miller jest przestępcą, ponieważ niektórzy z was chcą zobaczyć 70-letniego mężczyznę w kostiumie Batmana?” – a.
  4. „Flash jest fantastyczny. Wiem, że Ezra Miller popełnił wiele błędów, ale są one bardzo dobre w tym filmie. Uwielbiałem Keatona, akcję, humor i emocje. Andy Muschietti stworzył coś wyjątkowego. Kciuki w górę.” – Steven Weintraub.
  5. „Pochwała odnowiła również dyskusję o tym, jak Miller jest traktowany w przeciwieństwie do innych celebrytów, zarówno zawodowo, jak i wśród fanów.” – Comicfied.

Należy jednak pamiętać, że niektórzy użytkownicy Twittera zauważyli podwójne standardy w traktowaniu Millera w porównaniu z innymi aktorami. Amber Heard została dotkliwie skrytykowana i jej kariera została dotknięta, podczas gdy Miller jest nadal chwalony pomimo kontrowersji. Ta nierówność w traktowaniu wywołała dyskusję wśród użytkowników Twittera.

Ważne jest, aby pamiętać, że opinie recenzentów nie są ostatecznym wyrokiem i każdy widz powinien sam ocenić film po jego premierze.

Dodaj komentarz